Oferta letnia

.

Narciarz wygrywa zawody w lecie, kolarz w zimie.

.

Nasza firma zapewnia całoroczną opiekę treningową zarówno narciarską, jak i ogólnorozwojową. Właśnie dlatego znajdziecie w naszej ofercie wiele ciekawych możliwości spędzenia lata.

.

I. Letnie obozy narciarskie

II. Obozy kondycyjne

III. Treningi ogólnorozwojowe

IV. Indywidualne plany treningowe

V. Treningi personalne

.

.

I. LETNIE OBOZY NARCIARSKIE

.

W naszej ofercie znajdują się także obozy letnie! Jeżeli nie masz pomysłu na wakacje, a chciałbyś przeżyć coś oryginalnego to jesteśmy do dyspozycji. Stawiamy na jakość i podejście indywidualne, więc grupy na treningach nie są większe niż 12 osób. Oferta letnia obejmuje okres od czerwca do września. W tym czasie trenujemy na lodowcu Hintertux.

.

Lodowiec Hintertux – w 2018 roku uznany za najlepszy lodowcowy teren narciarski na świecie, jako jedyny w Austrii czynny przez cały rok, 86 kilometrów tras o różnym stopniu trudności, 12 kilometrowy zjazd ze szczytu, a także przepiękne górskie widoki.

.

Są to wyjazdy podczas których łączymy lato z zimą, trening z wypoczynkiem, sport i relaks! Na lodowcu Hintertux o tej porze roku wciąż można narciarsko poszaleć. Trening narciarski zaczyna się o 9:00, a kończy o 11:00. Zabawa w śniegu, a potem.. zjeżdżamy w dół gdzie czeka na nas 25 stopni i pełne lato. W nasze obozowe tradycje weszło już przebieranie się w krótkie spodenki i sukienki.

Po chwili relaksu jest możliwy drugi trening tym razem ogólnorozwojowy. Do wyboru jest tenis, rolki, rower, biegi, badminton, krioterapia w górskich strumykach i wiele innych ciekawych możliwości. W pobliżu znajdują się też termy, dla tych, którzy chcieliby jednak odpocząć.

.

.

II. OBOZY KONDYCYJNE

.

Oprócz wyjazdów narciarskich można się z nami również wybrać na obóz kondycyjny w Polsce. Stawiamy na jakość i podejście indywidualne, więc grupy na obozach nie są większe niż 12 osób.

Trenujemy dwa razy dziennie, doskonaląc siłę, wytrzymałość i motorykę. Termin oraz miejsce obozu ustalamy bezpośrednio z uczestnikami, aby zapewnić im możliwość udziału i obopólny komfort.

.

.

III. TRENINGI OGÓLNOROZWOJOWE

.

Do dobrej jazdy na nartach potrzebne jest solidne przygotowanie motoryczne. Właśnie dlatego w lecie organizujemy 2-godzinne treningi ogólnorozwojowe. Ponieważ stawiamy na jakość i podejście indywidualne, odbywają się one w grupach nie większych niż 12 osób.

Na tych treningach ćwiczymy siłę dynamiczną, szybkość, równowagę i gibkość. Opieramy też się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie głębokie, co później bardzo procentuje na stoku.

.

Poniedziałek: trening siły dynamicznej, gibkości i równowagi – Lasek Wolski godz. 17:00-19:00

Środa: trening na rolkach, obejmuje samą jazdę, jak i slalomy i różne doskonalące technikę ćwiczenia – Kolna godz. 19:00-20:30

Piątek: trening wytrzymałości, gibkości i równowagi – Lasek Wolski godz. 17:00-19:00

Sobota: uczymy się też poprzez zabawę dlatego w naszym harmonogramie znajduje się integracyjno-sportowy wyjazd na skatepark – Słomniki godz. 9:00-15:00

.

Sporty uzupełniające do naszych treningów, to przede wszystkim: bieganie, kolarstwo górskie i szosowe, rolki, hulajnogi i różnego rodzaju boardy, tenis, badminton, kajakarstwo, elementy samoobrony- judo, gry zespołowe. W celu zapisania się na trening prosimy o kontakt, ponieważ harmonogram może zmienić się w zależności od pogody.

.

.

IV. INDYWIDUALNE PLANY TRENINGOWE

.

W przypadku sytuacji, w której nie miałbyś możliwości dojeżdżać na nasze treningi w Krakowie zapraszamy do skorzystania z tego punktu w naszej ofercie. Po umówieniu się na spotkanie zapoznawcze i po sprawdzeniu Twoich predyspozycji i możliwości opracujemy dla Ciebie indywidualny plan treningowy, który będziesz mógł wykonywać samodzielnie.

Będzie on obejmował makrocykl, zawierający mezocykle i mikrocykle. W tym czasie umówimy się także na kilka punktów kontrolnych, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć efekty treningów. Oczywiście przez cały czas będziesz mógł liczyć na naszą pełną pomoc i wsparcie.

.

V. TRENINGI PERSONALNE

.

Organizujemy również treningi personalne. Ćwiczenia jak i termin treningów ustalamy wtedy indywidualnie. Wszystkie aktywności dopasujemy wtedy do Twoich predyspozycji, mocnych jak i słabych stron.

.